Verstelbaar van 59 - 61cm
Links- en rechts-scharnierend
naar binnen- of naar buiten scharnierend
(kan niet beiden)
Deur voorzien van liftsysteem
8mm veiligheidglas
met NANO (ant

| Artikelnummer | 20.3785 |
|---|---|
| EAN | 8719323039247 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant