Een nisdeur is de ideale oplossing als u uw doucheruimte wilt afschermen. Deze universele nisdeur is zowel links als rechts te plaatsen. Bovendien is de deur naar binnen of naar buiten te openen. Het handvat is van chroom en de profielen zijn verstelbaar. Afmetingen: B60CM*H202CM.
Nisdeur Met Profiel 600X2020 8Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3829 |
|---|---|
| EAN | 8718858074235 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Plaatsing deur | Links of Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant