Nis Swingdeur + Vast Paneel 140 (60-80) X 200 Nano

| Artikelnummer | 20.3925 |
|---|---|
| EAN | 8718858078837 |
| Afmeting | 140x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 1385 - 1400 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 600 mm |
| Plaatsing deur | Links of Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant