Nice douchegoot zonder flens is gemaakt van hoogwaardig RVS. De douchegoot kan makkelijker en strakker in de vloer verwerkt worden. De Nice douchegoot zonder flens is een ideale oplossing als u liever een betonvloer kiest in plaats van een betegelde vloer. Verkrijgbaar in de afmetingen: L70CM*B7CM*H7CM, L80CM*B7CM*H7CM, L90CM*B7CM*H7CM, L100CM*B7CM*H7CM. Kleur: RVS.
Nice Douchegoot Zonder Flens 100 Cm

| Artikelnummer | 4001180 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF150 |
| EAN | 8718274539684 |
| Afmeting | 100x7x7 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant