Nice douchegoot met muurflens is speciaal gemaakt om tegen de muur bevestigd te worden. Met de muurflens wordt de overgang van de muur naar de vloer meer waterdicht. Verkrijgbaar in de afmetingen: L70CM*B7CM*H7CM, L80CM*B7CM*H7CM, L90CM*B7CM*H7CM, L100CM*B7CM*H7CM. Kleur: RVS.
Nice Douchegoot Met Muurflens 90 Cm

| Artikelnummer | 4001170 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF150 |
| EAN | 8718274539677 |
| Afmeting | 90x7x7 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant