Wees de eerste om dit product te beoordelen
Nice Douchegoot Met Flens 50 Cm
Nice douchegoot met flens van Best Design is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit RVS. De douchegoot is makkelijk schoon te maken omdat de sifon uitneembaar is. Verkrijgbaar in de afmetingen: L50*B7CM*H7CM, L60*B7CM*H7CM, L70CM*B7CM*H7CM, L80CM*B7CM*H7CM, L90CM*B7CM*H7CM, L100CM*B7CM*H7CM, L120CM*B7CM*H7CM . Kleur: RVS.
| Artikelnummer | 4001190 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF149 |
| EAN | 8718274539691 |
| Afmeting | 50x7x7 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 2 - 3 werkdagen
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten