Nice douchegoot met flens van Best Design is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit RVS. De douchegoot is makkelijk schoon te maken omdat de sifon uitneembaar is. Verkrijgbaar in de afmetingen: L50*B7CM*H7CM, L60*B7CM*H7CM, L70CM*B7CM*H7CM, L80CM*B7CM*H7CM, L90CM*B7CM*H7CM, L100CM*B7CM*H7CM, L120CM*B7CM*H7CM . Kleur: RVS.
Nice Douchegoot Met Flens 100 Cm

| Artikelnummer | 4001210 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF149 |
| EAN | 8718274539714 |
| Afmeting | 100x7x7 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant