De Venetië Nero badkamerspiegel van het merk Best Design is een stijlvolle spiegel die is voorzien van geïntegreerde LED-verlichting rondom de spiegel. Met een one-touch bediening bedient u makkelijk de verlichting. De diameter (Ø)van de Venetië Nero is 80 cm en is geschikt voor iedere bad- of doucheruimte. Rondom heeft de spiegel een aluminium mat zwarte frame van 1 cm. De spiegel is makkelijk te bevestigen aan uw muur. Creëer uw droombadruimte en maakt deze af door de keuze van de juiste spiegel en geniet van het zachte licht van de LED verlichting. De Venetië Nero badkamerspiegel is verkrijgbaar in nog twee diameters, namelijk Ø 60 cm en Ø 100 cm.
Nero Venetië Ronde Spiegel Zwart Inclusief Led Verlichting Ø 80 Cm

| Artikelnummer | 4007950 |
|---|---|
| FamilyId | SPF37 |
| EAN | 8719323064416 |
| Afmeting | 80 cm |
| Diameter | Ø 80 cm |
| Vorm | Rond |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant