De Nero Black Miracle badkamerspiegel van het merk Best Design is een rechthoekige spiegel met een industriële uitstraling. De spiegel is aan de bovenzijde voorzien van geïntegreerde LED-verlichting. Met een one-touch bediening bedient u makkelijk de verlichting, de verlichting is niet dimbaar. De spiegel heeft een aluminium mat zwarte frame. De spiegel is makkelijk te bevestigen aan uw muur. Creëer uw droombadruimte en maakt deze af door de keuze van de juiste spiegel en geniet van het zachte licht van de LED verlichting. De Nero Black Miracle badkamerspiegel is verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Nero Black-Miracle Led Spiegel B=120 X H=80Cm

| Artikelnummer | 4007410 |
|---|---|
| FamilyId | SPF38 |
| EAN | 8719323063884 |
| Afmeting | 120x80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant