Nancy koud water toiletkraan mat goud komt uit de Nancy lijn van Best Design. De Nancy lijn heeft een luxe uitstraling voor een beetje glamour in uw toiletruimte. De Nancy is een staande kraan die u eenvoudig op de wasbak bevestigd. Afmetingen: H14CM. Verkrijgbaar in de kleuren: gunmetal, mat-goud en rosé-mat-goud.
Nancy Toiletkraan Mat-Goud

| Artikelnummer | 4008220 |
|---|---|
| EAN | 8719323064645 |
| Breedte | 3.2 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Lengte | 9.4 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Mat-goud |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant