Nana waterval muuruitloop t.b.v. douche en bad chroom van Best Design is een wand inbouw kraan voor uw bad. De waterval creëert een wellness uitstraling voor uw bad. Afmetingen: B14CM*Diepte15CM. Kleur: chroom.
Nana Waterval Muuruitloop Tbv.Douche En Bad

| Artikelnummer | 4000400 |
|---|---|
| EAN | 8718274539196 |
| Afmeting | 14x15x7 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant