N75 wastafel mat wit solid surface van Best Design heeft een strak rechthoekig design die volledig tot zijn recht komt met de juiste combinatie van de wastafelkraan, de juiste accessoires en het juiste interieur. Het materiaal is van Solid Surface wat als eigenschap heeft dat het bacteriën weert, vocht- en vlekbestendig, milieu vriendelijk en biologisch verantwoord is. Afmetingen: B75CM*H15CM*Diepte33CM. Kleur: mat wit.
N75 Wastafel Just-Solid 75X33X15Cm

| Artikelnummer | 4000550 |
|---|---|
| EAN | 8718274539318 |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 33 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Solid-surface |
| Primaire kleur | Mat-Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant