Moya vrijstaande badkraan Gunmetal van Best Design is een echte eyecatcher naast uw vrijstaande bad. Het voordeel is dat u de vrijstaande badkraan overal in uw badruimte kan plaatsen. De badkraan is uitgerust met een handdouche. Afmeting: H120CM. Verkrijgbaar in de kleuren: gunmetal, mat goud, rosé-mat-goud.
Moya Vrijstaande Badkraan H=1200 Mm Gunmetal

| Artikelnummer | 4008560 |
|---|---|
| EAN | 8719323064935 |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 112 cm |
| Lengte | 20.7 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!