Moya koud water toiletkraan Gunmetal komt uit de Moya lijn van Best Design. De Moya lijn heeft een robuuste uitstraling voor een industriële look. De Moya is een staande kraan die u eenvoudig op de wasbak bevestigd. Afmetingen: H14CM. Verkrijgbaar in de kleuren: gunmetal, mat-goud en rosé-mat-goud.
Moya Toiletkraan Gunmetal

| Artikelnummer | 4008540 |
|---|---|
| EAN | 8719323064911 |
| Breedte | 3.2 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Lengte | 9.4 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant