Een regendouche in uw badkamer is tegenwoordig niet meer weg te denken uit een moderne badkamer. Moya regendouche komt uit de Moya lijn van Best Design. Afmetingen: B30CM. Verkrijgbaar in de kleuren: gunmetal, mat goud, rosé-mat-goud
Moya Regendouche Rond 300Mm Gunmetal

| Artikelnummer | 4008610 |
|---|---|
| EAN | 8719323064980 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant