Morana omstelkraan inbouw kraan koud/warm mat zwart komt uit de Nero lijn van Best Design. Met de omstelkraan heeft u de mogelijkheid om 2 of meerdere kranen te bedienen. U wisselt makkelijk van een hoofd naar een handdouche of van een badkraan naar een handdouche. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, chroom.
Morana Omstelkraan Inbouw Nero Koud/Warm

| Artikelnummer | 4006000 |
|---|---|
| EAN | 8719323062894 |
| Afmeting | 4.3x4.3 cm |
| Breedte | 4.3 cm |
| Hoogte | 4.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Mat-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant