Wiesbaden heeft een uitgebreid assortiment inbouwkranen. Het voordeel van een inbouwkraan is dat de kraan een uitgewerkte uitstraling heeft boven uw wastafel. De Metro toiletkraan heeft een ronde vorm en is verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart en chroom. Lengte uitloop: 14CM. Tevens verkrijgbaar als opbouwkraan.
Metro Toiletkraan Muurbevestiging Mat Zwart

| Artikelnummer | 22.4008 |
|---|---|
| EAN | 8719956082337 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 4.6 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Mat |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant