Metro 750X750 Loussiana Negro

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1015402 |
|---|---|
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Dikte glas | 9.8 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Beton |
| Kleurnaam | NEGRO |
| Verschijningsvorm | Uni |
| Primaire kleur | Zwart |
| Aantal stuks per doos | 2 |
| Gewicht 1 tegel | 12.31 kg |
| Land Van Herkomst | Spanje |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Metro |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant