Metro 300X600 Rc Blanco Brillo**

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1007984 |
|---|---|
| FamilyId | TGLF15 |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Dikte glas | 10.3 mm |
| Afwerking | Glans |
| Toepassing | Wand |
| Look | Universeel |
| Kleurnaam | WHITE |
| Verschijningsvorm | Uni |
| Primaire kleur | Wit |
| Aantal stuks per doos | 6 |
| Gewicht 1 tegel | 4.03 kg |
| Land Van Herkomst | Spanje |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Metro |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant