Metro 300X300 Inspired White Mat Moz.

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1367681 |
|---|---|
| Afmeting | 30x30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Dikte glas | 10.2 cm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Beton |
| Kleurnaam | WHITE |
| Verschijningsvorm | Mozaiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Aantal stuks per doos | 11 |
| Gewicht 1 tegel | 2 kg |
| Land Van Herkomst | Spanje |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Metro |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant