Wees de eerste om dit product te beoordelen
Mat-Zwarte L- Supportbeugel 46X22
Supportbeugel 46x22
L-model
Afwerking: mat-zwart
Let bij het installeren van dit product op voor het oppervlak van de onderdelen. De zwarte afwerking is erg krasgevoelig. Als er gereedschap op de onderdelen moet worden gebruikt om te installeren, zorg voor enige bescherming op deze onderdelen voordat u het product aandraait.
L-model
Afwerking: mat-zwart
Let bij het installeren van dit product op voor het oppervlak van de onderdelen. De zwarte afwerking is erg krasgevoelig. Als er gereedschap op de onderdelen moet worden gebruikt om te installeren, zorg voor enige bescherming op deze onderdelen voordat u het product aandraait.
| Artikelnummer | 38.4243 |
|---|---|
| EAN | 8719956082986 |
| Afmeting | 46×22 cm |
| Breedte | 3.8 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 1 - 2 werkdagen
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten