- Kleur: mat-zwart gelakt RAL 9005
- Materiaal: FSC gekeurd MDF
- Afmetingen: 60 x 46 x 2,5 cm
Let op: Dit topblad is niet voorzien van een kraan- of afvoergat. De klant is zelf verantwoordelijk voor het creëren hiervan.

| Artikelnummer | 32.3681 |
|---|---|
| EAN | 8720365812125 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 2.5 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Dikte glas | 2.5 cm |
| Materiaal | FSC gekeurd MDF |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant