Magneetprofiel TMS-003 2010 hg t.b.v. aanslagzijde 180 graden draaideur/draaideur 6-8mm transparant

| Artikelnummer | 2Z9100360002 |
|---|---|
| EAN | 8717821139384 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 2.2 cm |
| Hoogte | 201 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Transparant |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 weken |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant