Inclusief stopcontact
Spiegel zowel aan buitenkant als binnenkant van de deur
Glazen leggers
Aluminium kast
Led verlichting

| Artikelnummer | 38.4156 |
|---|---|
| FamilyId | SPF41 |
| EAN | 8719323030237 |
| Afmeting | 160x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Aluminium-look |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant