Let bij het installeren van dit product op voor het oppervlak van de onderdelen. De zwarte afwerking is erg krasgevoelig. Als er gereedschap op de onderdelen moet worden gebruikt om te installeren, zorg voor enige bescherming op deze onderdelen voordat u het product aandraait.
Luxe Mess.Hoofddouche Rond 400Mmx8Mm Mat-Zwart

Let bij het installeren van dit product op voor het oppervlak van de onderdelen. De zwarte afwerking is erg krasgevoelig. Als er gereedschap op de onderdelen moet worden gebruikt om te installeren, zorg voor enige bescherming op deze onderdelen voordat u het product aandraait.
| Artikelnummer | 29.2814 |
|---|---|
| EAN | 8719743060296 |
| Afmeting | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant