Wiesbaden heeft rechthoekige, kwartronde en vierkante douchebakken. De luxe rechthoekige douchebak is in diverse afmetingen verkrijgbaar. Bacteriën en zeepresten hechten zich moeilijk aan het oppervlak waardoor een SMC douchebak hygiënisch is. Een SMC douchebak is sterker en duurzamer dan een douchebak van acryl en zal langer meegaan. Een SMC douchebak is anti-slip wat de douchebak extra veilig maakt. Verkrijgbaar in de afmetingen: L120CM*B90CM*H4CM, L120CM*B80CM*H4CM.
Luxe Douchebak Smc Rechthoek 1200X800X40 Wit

| Artikelnummer | 21.3610 |
|---|---|
| EAN | 8718053679747 |
| Afmeting | 120x80 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
| Exclusief | Sifon |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant