plafondbevestiging
lengte 30cm
1/2" aansluiting
Inclusief rozet
chroom

| Artikelnummer | 29.3871 |
|---|---|
| EAN | 8718858074051 |
| Afmeting | 30 cm |
| Breedte | 5.8 cm |
| Hoogte | 33.5 cm |
| Lengte | 5.8 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant