Met de luxe Clickwaste van Wiesbaden maakt u de keuze om op alle details in uw badruimte te letten. Montage gaat gemakkelijk via een schroef die direct in uw wastafel of fontein wordt gezet. In het assortiment van Wiesbaden vindt u bijpassende kranen en sifons om de juiste uitstraling te creëren voor uw bad- of toiletruimte. Verkrijgbaar in de kleuren keramisch wit, mat wit, mat zwart, geborsteld messing, geborsteld koper.
Luxe Clickwaste 5/4 Laag Model Keramisch Wit

| Artikelnummer | 33.4406 |
|---|---|
| EAN | 8718053680040 |
| Afmeting | 60 mm |
| Breedte | 6.6 cm |
| Hoogte | 10.1 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!