Low Fontein Afvoer Plug White 5/4 Mat-Wit

| Artikelnummer | 4004420 |
|---|---|
| EAN | 8719323061668 |
| Breedte | 6.3 cm |
| Hoogte | 1.7 cm |
| Primaire kleur | Mat-Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 4004420 |
|---|---|
| EAN | 8719323061668 |
| Breedte | 6.3 cm |
| Hoogte | 1.7 cm |
| Primaire kleur | Mat-Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant