Vierkante stabilisatiestang 100 cm zonder koppelingen.
Combineer deze stang met de losse muurkoppeling en een vaste of draaibare haakse glaskoppeling om een complete stabilisatie-stang voor de inloopdouches te maken.

Vierkante stabilisatiestang 100 cm zonder koppelingen.
Combineer deze stang met de losse muurkoppeling en een vaste of draaibare haakse glaskoppeling om een complete stabilisatie-stang voor de inloopdouches te maken.
| Artikelnummer | 20.3868 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF265 |
| EAN | 8718053679068 |
| Afmeting | 100 CM |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant