Kunststof buis sifon 11/2 is een praktische sifon voor uw vrijstaande bad. Een sifon dient als stankafsluiter om nare geuren te voorkomen, dit komt doordat er water wordt vastgehouden in de sifon waar de luchtjes niet doorheen kunnen komen.
Losse Sifon Tbv Vrijstaande Baden 11/2''

| Artikelnummer | 21.6005 |
|---|---|
| EAN | 8719956082559 |
| Lengte | 14.5 cm |
| Breedte | 5.9 cm |
| Hoogte | 7.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant