Uitneembaar haarfilter van het merk Riko. Geschikt voor de 3e generatie douchegoten met RVS sifon.
Losse Rvs Filter Tbv 3E Gen. Goot Met Rvs Sifon

| Artikelnummer | 33.4156 |
|---|---|
| EAN | 8718858074747 |
| Lengte | 6.4 cm |
| Breedte | 11.6 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant