Diameter plug: 45mm
Losse Plug + Draaiknop Tbv Badwaste Chroom

Diameter plug: 45mm
| Artikelnummer | 33.3521 |
|---|---|
| EAN | 8719743061934 |
| Afmeting | 40x33x14.5 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant