Wastafel Quick 65 cm is een trendy wastafel voor uw wastafelmeubel. De wastafel is van keramiek wat bijzonder milieu- en onderhoudsonvriendelijk is. Afmetingen: B100CM*H4CM*D45CM, B80CM*H4CM*D45CM, B65CM*H4CM*D45CM. Kleur: wit.
Losse Meubel Wastafel Quick 65 Cm

| Artikelnummer | 4004320 |
|---|---|
| EAN | 8719323061583 |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant