Wastafel Moby 100 cm is een moderne wastafel voor uw wastafelmeubel. De wastafel is van keramiek wat bijzonder milieu- en onderhoudsonvriendelijk is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B100CM*H6CM*D46CM, B80CM*H6CM*D46CM, B60CM*H6CM*D46CM. Kleur: wit.
Losse Meubel Wastafel Moby 100 Cm

| Artikelnummer | 4004310 |
|---|---|
| EAN | 8719323061576 |
| Afmeting | 103x46x6 cm |
| Breedte | 103 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant