Een douchedeur gekocht maar de deurgreep bevalt u niet? De details in uw badkamer maken de gewenste uitstraling compleet. Deze deurgreep van het merk Excellence heeft een moderne uitstraling en is eenvoudig te monteren aan uw douchedeur. Afmeting H20,5CM. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom en zwart.
Losse Deurgreep Nieuw Model 20.5Cm Matzwart

| Artikelnummer | 20.6098 |
|---|---|
| EAN | 8719743066069 |
| Lengte | 2.5 cm |
| Breedte | 2.1 cm |
| Hoogte | 22.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Exellence |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant