Een douchegoot van Wiesbaden bestaat uit een douchegoot en een rooster. Dit losse rooster van RVS heeft een minimalistisch design wat past in een douchegoot. Verkrijgbare afmetingen: B7CM*L100CM*H2,3CM, B7CM*L90CM*H2,3CM, B7CM*L80CM*H2,3CM, B7CM*L70CM*H2,3CM, B7CM*L60CM*H2,3CM, B7CM*L50CM*H2,3CM.
Los Rooster Type 3 Tbv 3E Gen Douchegoot 100Cm

| Artikelnummer | 33.4245 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF145 |
| EAN | 8718858070534 |
| Afmeting | 100x7x2 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6.2 cm |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant