Los Rooster Type 2 Tbv 3E Gen Douchegoot 90Cm

| Artikelnummer | 33.4234 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF144 |
| EAN | 8718858070466 |
| Afmeting | 90x7x2 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 6.2 cm |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant