Lopez fontein limestone van Best Design heeft een natuurlijke robuuste uitstraling. Limestone staat voor kalksteen wat een natuursteen is. De Lopez heeft een kraangat aan de linker- en aan de rechterkant. Op de website van Sanexo vindt u bijpassende kranen, clickwastes om uw toiletruimte compleet te maken. Afmetingen: B40CM*H10CM*D20CM. Kleur: bleu limestone.
Lopez Fontein Rechts Limestone 40X20X10Cm

| Artikelnummer | 4002370 |
|---|---|
| EAN | 8718232090509 |
| Afmeting | 40x20x10 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!