Looox Wooden Mini Base Shelf 60 cm, eiken old grey

| Artikelnummer | WMBS600 |
|---|---|
| EAN | 8719244572601 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Primaire kleur | Houtlook |
| Materiaal | Eiken |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant