Looox Wooden Mini Base Shelf 40 cm, eiken old grey

| Artikelnummer | WMBS400 |
|---|---|
| EAN | 8719244572595 |
| Afmeting | 40x23x7 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Primaire kleur | Houtlook |
| Materiaal | Eiken |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant