Looox Spiegel Organic Line CCT, 40 x 60 cm

| Artikelnummer | SPOCCT400-600 |
|---|---|
| EAN | 8719244573684 |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Schakelaar | Afstandsbediening |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met verlichting |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant