Looox Spiegel Gold Line Round, gold frame, diameter, 50 cm

| Artikelnummer | SPGLR500 |
|---|---|
| EAN | 8720791341183 |
| Diameter | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 3.8 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Secundaire kleur | Mat Goud |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant