Looox Spiegel Black Line Round, matt black frame, indirecte LED verlichting 4200K, tip-touch knop en spiegelverwarming, diameter 80 cm

| Artikelnummer | SPMBLR800 |
|---|---|
| EAN | 8719244576944 |
| Diameter | 80 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 8 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Schakelaar | Touch |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Secundaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant