Looox Semi-vrijstaand ligbad Cool Wall 170 x 80 x 57 cm glans wit

| Artikelnummer | COOLWALL17080GW |
|---|---|
| EAN | 8719244574858 |
| Afmeting | 170x80x57 |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Acryl |
| Afwerking | Glans |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant