Wees de eerste om dit product te beoordelen
Looox LoooX Light Twist Solo, mat zwart
Geef jouw badkamer een woonkamergevoel met sfeerverlichting!
De LoooX Light Twist is echt een plaatje! De lamp is bewegelijk zodat je de ledverlichting naar elk gewenst punt kunt draaien. De matzwarte finish geeft
ook een stoer karakter.
Twee soorten
De LoooX Light Twist is leverbaar in een solo- en duo-uitvoering. De solo uitvoering heeft één arm. Deze versie is dus korter en is op twee plaatsen
draaibaar, namelijk bij het scharnierpunt tegen de muur en bij de kap. De duo versie heeft een verstelbare arm. Hierdoor kun je zowel in richting, de
arm én de kap verstellen.
| Artikelnummer | LTWISTSOLO |
|---|---|
| EAN | 8719244574384 |
| Diameter | 15 cm |
| ​Type lamp | LED |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerk | Met Lichtbron |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 2 - 3 weken
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten