Looox LED Spiegellamp 40 cm, Spiegellamp t.b.v. B-Line spiegel

| Artikelnummer | SPLAMP-40 |
|---|---|
| EAN | 8719244570652 |
| Afmeting | 40x12.7x1.5 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Diepte | 12.7 cm |
| Schakelaar | Schakelaar aan/uit |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Lichtbron |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant