Looox Inbouw planchet antraciet 30x10 cm

| Artikelnummer | CSHELF30A |
|---|---|
| EAN | 8719244570027 |
| Afmeting | 11.7x30x4 cm |
| Materiaal | RVS |
| Primaire kleur | Antraciet |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | CSHELF30A |
|---|---|
| EAN | 8719244570027 |
| Afmeting | 11.7x30x4 cm |
| Materiaal | RVS |
| Primaire kleur | Antraciet |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant