Looox Ceramic Terrazzo Small, diameter 23 cm, Terrazzo Grey

| Artikelnummer | WWKS23TG |
|---|---|
| EAN | 8719244574230 |
| Afmeting | 23x23x13 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Secundaire kleur | Grijs |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant