Looox Ceramic Square, 41 x 41 cm, Wit

| Artikelnummer | WWKQ41W |
|---|---|
| EAN | 8719244573189 |
| Afmeting | 41x41x14.5 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Diepte | 41 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant